۱۰ برنامه افزودنی کروم که باید هر بازاریاب رسانه اجتماعی بدانید

رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و دیگران ، بسترهای عالی برای بازاریابی مشاغل شما هستند ، زیرا به شما کمک می کنند تا با بسیاری از مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید.

در صورت استفاده صحیح ، این تبلیغ را به شما می دهد که تأثیر مثبتی بر تجارت شما خواهد گذاشت. به این موارد افزودنیهای کروم ، برنامه های کوچک یا برنامه هایی هستند که می توانند عملکرد مرورگر کروم شما را غنی سازی و اصلاح کنند.

برای کمک به بهترین استفاده از این ابزارهای آنلاین ، در اینجا لیستی از ده برنامه افزودنی کروم وجود دارد که باید با آنها آشنا باشید:

۱ ٫ دستور زبان

این برنامه افزودنی می تواند خطاهای دستوری و اشتباهات املایی را انتخاب کند. داشتن این نوع خطاها در محتوای شما می تواند بسیار شرم آور باشد ، بنابراین گرامری اطمینان می دهد که از این اشتباهات جلوگیری می شود. حتی می تواند زمینه را برای تشخیص استفاده اشتباه از کلمات بررسی کند.

اگر می خواهید در Grammarly Premium سرمایه گذاری کنید ، این ویژگی های اضافی است که دریافت می کنید:
سرمایه گذاری

• می توانید ۱۰۰ نوع خطای دیگر را نیز ارزیابی کنید.
• می توانید بررسی و دامنه وب سایت مورد نظر خود را مجاز یا مجاز نکنید.
• می توانید پیشنهادهایی را برای تقویت واژگان دریافت کنید.
• از سرقت ادبی خودداری کنید و پیشنهادهای استناد را دریافت کنید.
• پیشنهادات اضافی برای سبک های مختلف نوشتن ، از جمله دانشگاهی ، فنی و خلاق.

۲ ٫ نوار موز

Moz Extension نوار ابزار سئو است که به شما امکان می دهد سریع و راحت تر دامنه ها را تحقیق کنید. به عنوان مثال ، اگر شخصی به شما نزدیک شود ، می توانید بلافاصله آنها را با نوار موز تجزیه و تحلیل کنید تا قدرت دامنه آنها را پیدا کنید که به شما می گوید رتبه وب سایت آنها چقدر بالا است.

علاوه بر این ، می توانید بررسی کنید که آیا پیوندهای موجود در صفحه داخلی ، خارجی هستند یا از آنها پیروی نمی کنید. اگر می توانید از ارتباط با یک شرکت ، یک وبلاگ نویسی یا یک وب سایت بهره مند شوید ، Moz Bar می تواند به شما اطلاع دهد که وب سایت دیگر در کجا با گوگل و از آن مهمتر است.

علاوه بر این ، شما می توانید فوراً نتایج مربوط به هر صفحه ای که مشاهده می کنید ، از جمله صفحه و اختیارات دامنه را مشاهده کنید. همچنین می تواند در مرور وب سایت شخصی شما مفید باشد. اینها برخی از ویژگی های نوار موز است:

• جستجوهای سفارشی را توسط موتور ، کشور یا منطقه ایجاد کنید
• سریعاً معیارهای پیوند را در بین صفحات مشاهده و مقایسه کنید
• عناصر صفحه ، خصوصیات عمومی ، نشانه گذاری و وضعیت HTTP را کشف کنید

۳ ٫ Giphy

GIF و Memes اخیراً اینترنت را در دست می گیرند و بازاریابان رسانه های اجتماعی می توانند از آنها سود زیادی ببرند زیرا می توانند تعامل بیشتری با مخاطب ایجاد کنند.

همچنین دارای یک دکمه جستجو است ، بنابراین می توانید فوراً دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید.

۴ ٫ StayFocusd

بازاریاب رسانه های اجتماعی می تواند لذت بخش باشد زیرا شما زمانی را که می خواهید کار کنید انتخاب می کنید. از طرف دیگر ، این انعطاف پذیری می تواند شما را غیرمثمر کند.

ممکن است در میز کار خود بنشینید ، به خود قول دهید که می خواهید مثمر ثمر باشید و نکته بعدی که می دانید ، بار دیگر به تعویق انداخته اید و ساعت ها ارسال عکس در اینستاگرام را هدر داده اید ، وضعیت فیس بوک خود را به روز می کنید ، هر مقاله را در فید توییتر خود می خوانید و غیره بر.

علاوه بر این ، بسیار قابل تنظیم است و می توانید به کل سایت ها یا دامنه های خاص ، حتی محتوای درون صفحه ای خاص مانند فیلم ها ، بازی ها ، تصاویر یا فرم ها اجازه دهید یا مسدود کنید.

۵ ٫ اینستاگرام برای کروم

اگر از اینستاگرام برای بازاریابی محصولات خود استفاده می کنید و می خواهید چند وظیفه ای داشته باشید ، ممکن است اینستاگرام برای کروم افزونه ای برای شما باشد. این به اندازه برنامه واقعی اینستاگرام در کروم شما نزدیک است و می توانید بدون دسترسی به تلفن خود یا باز کردن یک برگه جدید ، از آن استفاده کنید.

می توانید در مورد عکسها نظر دهید ، اعلان های دسک تاپ دریافت کنید ، و حتی جزئیاتی مانند فیلترها و افکت ها را پایین بیاورید.

تغییرات اخیر منجر به بروزرسانی های این افزونه شده است که اکنون به آن اعلان هایی برای اینستاگرام گفته می شود. و از آنجا که اینستاگرام بسیاری از ویژگی های API عمومی خود را حذف کرده است ، برخی از ویژگی ها ناپدید شده اند.

۶ ٫ آخرین پاس

اگر محصولات یا خدمات خود را به صورت آنلاین بازاریابی می کنید ، تمایل به داشتن حساب های مختلف در سیستم عامل های مختلف است. و به خاطر آوردن همه رمزهای عبور برای هر سایت باید حتماً ذهنیت داشته باشد.

این برنامه افزودنی کروم می تواند به شما در این امر کمک کند زیرا با Last Pass فقط لازم است یک رمزعبور اصلی را برای همه حساب های خود به خاطر بسپارید.

۷ ٫ گزارشگر

این برنامه افزودنی مخاطبین لینکدین را درست در صندوق ورودی Gmail شما نشان می دهد. وقتی ایمیل دریافت می کنید موارد زیر روی پنجره شما ظاهر می شود:

• عکس پروفایل ، بنابراین می توانید با کسی که در حال برقراری ارتباط هستید ، آشنا شوید.
• مکان فعلی آنها ، بنابراین شما می دانید که در صورت نزدیکی می توانید جلساتی ترتیب دهید.
• شغل یا شرکت و مشخصات لینکدین آنها.
• فعالیتهای فعلی آنها.

هنگامی که این اطلاعات را با خود دارید ، ایجاد گزارش مناسب آسانتر می شود زیرا قادر خواهید بود از هرگونه دلایل و علایق مشترک مطلع شوید.

با Rapportive می توانید شبکه خود را نیز رشد دهید زیرا می توانید آنها را در حساب های رسانه های اجتماعی آنها دنبال کنید. در آخر ، می توانید یادداشت ها را بعداً برای خودتان یا در پروفایل آنها ذخیره کنید.

۸ Links پیوندهای من را بررسی کنید

یکی از دلایلی که شما بلاگ ایجاد می کنید احتمالاً فروش است. و این جایی است که به Backlink نیاز خواهید داشت.

Backlink

اینجاست که پسوند Check My Link وارد می شود. پیوندهای بدون پیگیری ، برچسب های لنگر و شماره دنباله را بررسی می کند. همچنین هنگامی که مجبور به ویرایش محتوای صفحات متعدد خود هستید ، زندگی شما را آسانتر می کند.

۹ shot تصویر بسیار جذاب

عکسهای صفحه می توانند ابزاری قدرتمند برای به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی باشند. عکس جالب بسیار جذاب می تواند به شما در انجام کارهای زیر کمک کند:

• ویندوز را ضبط کرده و با کشیدن و رها کردن آن به راحتی عکس را حاشیه نویسی کنید.
• تصویر را با مستطیل ، دایره ، فلش یا متون ویرایش کنید و حتی اطلاعات حساس را پاک یا محو کنید.
• تصویر را در درایو محلی خود ذخیره کنید یا فقط با یک کلیک تصویر را به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، می توانید تصویر خود را در گوگل Drive بارگذاری کنید.

۱۰ ٫ حرکت

این پسوند یکی از مفیدترین ابزارهای موجود در آنجا است. این می تواند لحظه ای آرام را به شما القا کند که به شما الهام بخش از ثمربخش تر باشد. این کار شما را با مهمترین وظیفه روز در مسیر نگه دارید.

اینها برخی از ویژگیهای Momentum است:

• می توان به شما یادآوری کرد که مهمترین کاری که باید برای روز انجام دهید چیست. هر بار که باید مرورگر خود را باز کنید ، از شما خواسته می شود اولویت روز خود را انجام دهید.
• بعد از اولویت شما موارد بعدی کارهای شما نشان داده می شود. فقط به یاد داشته باشید که در مورد اهداف خود برای روز واقع بین باشید. سعی کنید ۲ یا ۳ مورد را در اینجا قرار دهید و فقط پس از اتمام کار موارد دیگری اضافه کنید.
• اگر یک بازاریاب آنلاین آزاد هستید ، ممکن است برای تمرکز روی کار خود به الهام نیاز داشته باشید. Momentum می تواند هر روز نقل قول های دلگرم کننده و بی نظیری را برای شما ایجاد کند.
• همچنین می توانید به روزرسانی های هوا را در مکان خود مشاهده کنید.
• اگر عاشق سفر هستید ، یک عکس محافظ صفحه زیبا در پس زمینه مرورگر شما قرار خواهد گرفت.

شما به عنوان یک بازاریاب رسانه های اجتماعی می خواهید ابزارهایی را که قبلاً در اختیار دارید ، به حداکثر برسانید. داشتن این پسوندها کار شما را آسانتر و سریعتر می کند ، بنابراین شما را در کار خود مؤثرتر و کارآمدتر می کند.

واقعیت این است که ما می توانیم با استفاده از این لیست از برنامه های مفید که می تواند در انجام کارهای روزانه شما به شما کمک کند ادامه دهیم و ادامه دهیم. اما اینها فقط ده مورد از ابزارهای برتر موجود در آنجا است.

می توانید از افزونه های زیادی در مرورگر خود استفاده کنید ، اما مطمئن باشید فقط افزونه هایی را که اغلب استفاده می کنید اضافه کنید تا راحت تر بتوانید آنها را پیدا کنید. امیدواریم که شما قادر به کشف برخی برنامه های افزودنی متناسب با آن باشید.

از چه برنامه های افزودنی دیگری استفاده می کنید که به نظر شما واقعاً مفید است؟ به ما در جعبه نظرات زیر اطلاع دهید.