۱۰ ابزار قدرتمند برای رشد سریع لیست ایمیل شما

ساختن لیست ایمیل یکی از راه های مؤثر برای شما است ، نه تنها برای تبلیغ مطالب خود بلکه در جهت رونق فروش و به نوبه خود ، رشد و پیشرفت کار شما.

حقیقت این است که بهینه سازی وب سایت شما برای گرفتن آدرس های ایمیل همیشه آسان نیست و بدون داشتن ابزار مناسب می تواند بسیار زمان بر باشد.

در این پست برخی از قدرتمندترین ابزارهای ساخت لیست را در بازار و همچنین ابزارهایی که به شما در تست و بهبود تبدیل های شما کمک می کنند را به شما نشان خواهم داد.

توسعه لیست ایمیل و کسب درآمد بیشتر

تحقیقات نشان می دهد که دو سوم فروش از طریق ایمیل های مرتبط به جای صفحه وب شما حاصل می شود. به روشی متفاوت بگویید: سه برابر بیشتر می فروشید و سه برابر سود می کنید.

بازاریابی از طریق ایمیل ۲۰ برابر بیشتر از هر شکل دیگری از بازاریابی است.

هر ۱ دلاری که برای بازاریابی در لیست ایمیل خود خرج می کنید می تواند ۴۵ تا ۵۱ دلار برای شما کسب کند ، زیرا نرخ باز کردن ایمیل تا ۳۰ تا ۴۰ درصد از امری عادی است.

دلار

در حال رشد لیست شما

اندازه اهمیت دارد و اگر لیست شما به غیر موجود است ، رشد لیست شما باید اولویت اول شما باشد.

ورود به سیستم

گرفتن افراد برای ثبت نام در لیست ایمیل شما اولین موانعی است که شما باید از آن استفاده کنید. در اینجا یک مشکل بزرگ وجود دارد. تحقیقات نشان می دهد که ۹۲٪ از بینندگان به جای اینکه یک فرم ثبت نام سنتی را پر کنند ، کلیک می کنند. برای افزایش نرخ ثبت نام می توانید از هر یک از ابزارهایی که بعداً در این مقاله ارائه شده استفاده کنید.

شما باید خوانندگان خود را از این مانع اول بدست آورید. شما برای جلوگیری از تبدیل هدایتان به مشتریان پرداخت ، موانع بیشتری دارید ، اما برای آنها این تنها مورد است.

روش های زیادی برای بهینه سازی وب سایت شما وجود دارد ، به این ترتیب به خوانندگان خود کمک خواهید کرد تا از این مانع اول عبور کنند و در لیست ایمیل های خود مشترک شوند ، اما این ۳ امتیاز را به خود جلب می کند:

     

  • چیزی با ارزش ارائه دهید
  •  

  • این کار را آسان کنید
  •  

  • آن را مرتبط کنید

ادامه دادن آن

اکنون حداقل ۴۸٪ ایمیل در دستگاه های تلفن همراه باز شده است. در صورت استفاده از الگوی ایمیل پاسخگو ، اولین پیوند در ایمیل ۳۰٪ احتمال کلیک بر روی آن وجود دارد: ایمیل های شما باید در تلفن یا رایانه لوحی خوب به نظر برسند. ارائه دهندگان ایمیل در بازار وجود دارد که می توانند کمکم کن به عنوان مثال ، GetResponse دارای مجموعه ای عالی از ابزارها از جمله قالب صفحه های فرود و ۵۰۰ قالب ایمیل پاسخگو است که می توانید از آنها برای طراحی ایمیل های جذاب استفاده کنید و مردم بخواهند دستگاه مورد نظر خود را باز کنند.

ایمیل های شما باید مفید باشند یا مردم از این اشتراک استفاده می کنند. از جمله کوپنهای اختصاصی پول و ارائه اطلاعات ارزشمند ، دو روش بسیار مؤثر برای نگه داشتن افراد در سفر است.

ابزارهای فرم انتخاب کردن

شما باید اشتراک افراد را آسان کنید در لیست ایمیل خود و اضافه کردن فرمهای انتخاب در مکانهای کلیدی در وب سایت شما یک روش عالی برای شروع است.

در اینجا چند ابزار وجود دارد که به شما کمک می کنند:

< Sumo</

شما باید ثبت نام کنید و بعد از آن برنامه هایی را که می خواهید نصب کنید انتخاب کنید. ListBuilder جزو برنامه های رایگان است. اگر گزینه رایگان را انتخاب می کنید ، یک نماد کوچک آبی رنگ سومو در سایت شما قرار می گیرد.

قیمت گذاری: رایگان (ListBuilder Pro با حذف تمام مارک تجاری ۵۰ دلار در هر ماه است)

قیمت

انتخاب معمار

قیمت گذاری: ۹۷ دلار در سال

Optin Monster

قیمت گذاری: ۴۹ تا ۱۹۹ دلار در سال

Optin Lock

قیمت گذاری: ۴۹ $

تبادل گزاف گویی

قیمت گذاری: از ۳،۹۹۵ دلار در هر ماه

خروج مانیتور

قیمت گذاری: از ۹۹ دلار در هر ماه

Dipip//h3>

قیمت گذاری: از ۴۹ دلار در هر ماه

ابزارهای آزمایش

این که آیا شما می خواهید فرمهای انتخاب ، صفحات فرود یا سایر جنبه های سایت خود را آزمایش کنید ، این ابزارها این کار را آسان می کند.

تخم مرغ دیوانه

قیمت گذاری: از ۹ دلار در هر ماه.

بهینه

قیمت گذاری: از ۰ $.

بهینه ساز وب سایت بصری

قیمت گذاری: از ۹ دلار در هر ماه.

نتیجه گیری
هیچ دلیلی وجود ندارد که کسی در صورت وجود چنین ابزارهای خارق العاده ای با چنین قیمت های عالی ، از رشد کند لیست ایمیل راضی باشد. بهتر است هر بار یک ابزار را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید و به خودتان فرصتی دهید که یاد بگیرید چگونه می توانید بیشترین استفاده را از آن ببرید: با استفاده از ابزارهای رایگان شروع کنید ، راه خود را به کار بگیرید و آزمایش را ادامه دهید.

هر کس ابزار مورد علاقه خود را دارد و یک مقاله هرگز نمی تواند هر ابزاری را پوشش دهد. برای رشد لیست ایمیل خود از کدام ابزار استفاده می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Business Key by Axle Themes