۱۲ برنامه ایجاد محتوای رایگان که اکنون نیاز دارید

این که آیا شما یک شرکت محلی کوچک هستید یا یک شرکت منطقه ای هستید ، بازاریابی محتوا یک معیار امروزی است و باید استفاده از این را به نفع خود در نظر بگیرید.

بازاریابی محتوا

یکی از بهترین راه ها برای شروع کاوش و بهره برداری از هر آنچه را که بازاریابی محتوا ارائه می دهد ، شیرجه رفتن به دریا از برنامه ها و ابزار رایگان است. این فقط یافتن مواردی است که برای نیازهای تجاری شما مفید است.

امروز در اینجا هستیم تا نگاهی به برخی از بهترین برنامه ها و ابزارهای ایجاد محتوای رایگان در آن جا بیندازیم. یک دقیقه دیگر هدر ندهید و سعی کنید آنها را در استراتژی تجاری خود جا دهید.

دفتر باز

Open Office: احتمال وجود دارد که قبلاً در مورد این بسته برنامه شنیده باشید. نسخه رایگان و عمومی دفتر Office مایکروسافت ، Open Office به کارآفرینان و آزادکاران اجازه می دهد تا بطور یکسان استفاده از این بسته محصول را انجام دهند. این امکان فراهم می کند انواع مختلفی از امکان ایجاد محتوا مانند ایجاد ارائه وب ، ایمیل ، تجسم داده ها ، محتوای نوشتاری و موارد دیگر.

فیدر

بازخورد: آیا هرگز تعجب کرده اید که چگونه می توانید در جریان روندهای بازاریابی محتوای فعلی بمانید؟ اگر بله ، پس Feedly بستر مناسبی برای شماست. با گردآوری بازاریابان محتوا و سازندگان از سراسر جهان ، این ابزار به شما امکان می دهد اخبار ، نکات ، راهنمایی و الهام از سراسر وب را فیلتر کنید و دریافت کنید. این ابزار فقط آنچه را که شما به طور خاص به آن گفته اید ، برای شما ارسال می کند.

بوم
Canva: آیا تاکنون خواسته اید از برنامه ای استفاده کنید که به شما امکان کشف خلاقانه Pinterest و ایجاد محتوای فتوشاپ را می دهد؟ Canva ابزاری از این دست است که به بازاریابان محتوا و سازندگان اجازه می دهد تا افکار خود را بیان کنند. ایجاد رسانه های اجتماعی معجزه آسا و محتوای آنلاین از طریق چیدمان های از قبل ایجاد شده هرگز این کار ساده ای نبوده است.

MailChimp

MailChimp: وقتی در مورد بازاریابی محتوا صحبت می کنیم ، قبل از مراجعه به بازاریابی ایمیل فقط زمان لازم است. اینجاست که MailChimp وارد بازی می شود. به عنوان یک ابزار کاربردی و ساده برای ورود به وب برای بازاریابی ایمیل طراحی شده است ، به ما امکان می دهد تا کمپین های بازاریابی محتوا هوشمند ، جالب و کارآمد ایجاد کنیم. هر کسی می تواند به رابط کاربری ساده و شهودی خود وارد شود ، به این معنی که سازندگان محتوا برای استفاده از آن نیازی به دانش یا آموزش تخصصی ندارند.

گوگل Webmaster Tools

گوگل Webmaster Tools: با توجه به این واقعیت که Google موتور جستجوگر غالب شده است ، جای تعجب نیست که آنها در تحقیقات سئو تخصص دارند. Webmaster Tools یکی از برنامه های موجود در مجموعه ابزارهای رایگان ارائه شده توسط Google به منظور کمک به بازاریابان محتوا برای بهینه سازی SEO قوی و رقابتی است.

با استفاده از Webmaster Tools ، شما قادر خواهید بود به طور مداوم عملکرد و بهینه سازی محتوای خود را ردیابی و ارزیابی کنید تا این موضوع به آن توجه و باقی بماند. این ابزار به خودی خود کمی مورد استفاده قرار می گیرد ، پس از درک مفهوم SEO و نحوه عملکرد آن. شما قادر خواهید بود به مخاطبان عظیمی برسید و در مدت زمان کوتاهی درست در همین بستر ، محتوای مرتبط ایجاد کنید.

Evernote

Evernote: پیگیری مطالبی که ایجاد کرده اید و برای ایجاد برنامه ریزی می توانید خسته کننده باشد. یک اشتباه واحد طول می کشد و سیستم کامل و گردش کار شما به خطر می افتد. اینجاست که Evernote به تصویر می آید. Evernote با ایجاد همگام سازی برنامه و ایجاد محتوای ساده ، یک ابزار تولید محتوا در دسترس و رایگان برای استفاده است.

برنامه ریزی

هر جا که هستید می توانید محتوای مرتبط و مهیج ایجاد کنید. برنامه همه چیز را با دستگاه های متصل خود همگام سازی می کند و به شما امکان می دهد در هر زمان و هر مکان و هر زمان که بخواهید کار کنید – لحظه ها یا ساعت ها. اگر به دنبال روشی جدید و طراوت آور برای ایجاد محتوا هستید ، به این ابزار امتحان کنید. ثبت نام و استفاده کاملاً رایگان است ، اگرچه در صورت عدم نیاز به آنها خدمات برتر را نیز امکان پذیر می سازد.

Word2CleanHTML

Word2CleanHTML: در حالی که همه ما برنامه نویسان نیستیم ، به این معنی نیست که نمی توانیم از برنامه نویسی اساسی استفاده کنیم. Word2CleanHTML ابزاری است که به شما امکان می دهد پرونده های متنی را به کد HTML تمیز تبدیل کنید ، دقیقاً همانطور که از نام آن می گوید. ممکن است خودتان کوتاه شوید یا در وسط یادگیری WordPress قرار بگیرید.

تولید کننده مبحث وبلاگ

تولیدکننده مبحث وبلاگ: ایجاد یک محتوا کار ساده ای نیست. شما همیشه باید الهام گرفته و پر از ایده باشید تا بتوانید محتوای جدید مرتبط و هیجان انگیزی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید – اما گاهی اوقات فقط نمی توانید به چیزی فکر کنید. به همین دلیل است که ابزارهایی مانند Blog Blog Generator می توانند مفید باشند.

Coffivity

Coffivity: در حالی که به خودی خود یک برنامه تولید محتوا نیست ، Coffivity ابزاری جالب است که می تواند الهام بخش و بهره وری شما را تا حد زیادی تقویت کند. این وسیله با شبیه سازی صدای سفید و صداهای کافی شاپ (در میان دیگران) ، هدف این است که امواج مغزی شما را هدف قرار داده و فعالیت مغز شما را به طرز چشمگیری تقویت کند.

برنامه همینگوی

همینگوی برنامه: یکی از بهترین ابزارهای دستور زبان و ویرایش در آنجا ، برنامه همینگوی در اطراف تصحیح متن سریع و آسان ساخته شده است. شما در مهلت های سخت و انتظارات زیاد بیشتر از مواقع کار خواهید کرد و این ابزار برای آن اهداف دقیق ساخته شده است.

Visme

Visme: بیشتر از اینها ، محتوای شما به جذابیتی بیشتر به نوعی تجسم نیاز دارد. ارائه داده های خام و حقایق سخت همه چیز خوب و خوب است ، اما نشان دادن آن به روشی در دسترس و ساده برای درک موضوع دیگری است.

Visme ابزاری است که به شما امکان می دهد ارائه های بصری ، اینفوگرافیک ها ، نمودارها ، تجسم داده ها و موارد دیگر را با سهولت و دقت ایجاد کنید.

پیوند Thing

لینک Thing: با تبدیل شدن تصاویر و ویدیوها در بازاریابی محتوا ، مهم است بدانید که چگونه این روندهای مفید را پیاده سازی کنید. Thing Link به شما امکان می دهد تا از طریق لینک های ساده ، حاشیه نویسی و اتصال به مطالب خود را در وب کنید.

در نتیجه

برنامه ها و ابزارهای ذکر شده در بالا نه تنها باعث می شود محتوای شما مرتبط باشد بلکه مکانهای جدید و مهیج را برای ایجاد محتوا باز می کند. به خاطر داشته باشید که همیشه مجبور خواهید بود محتوای خود را متناسب با نیازهای بازار و مخاطبان متناسب کنید و این ابزار بهترین راه برای انجام این کار خواهد بود.

همیشه در ایجاد محتوا به دنبال امکانات جدید باشید ، زیرا روندها تغییر می کنند ، و همچنین روش های ایجاد و تحویل مطالب مربوطه را نیز انجام دهید.